KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12167337
nr 1216 7337
Oidentifierad konstnär. Osignerad. Lucia. Olja på pannå, 35x27
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 12 november 2018
kl 18:22:03
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.000 kr